Biznes budowany w oparciu o partnerstwo

Oferta Red Clover oparta jest o sprawdzone, uznane rynkowo i innowacyjne technologie oraz rozwiązania największych producentów sprzętu i oprogramowania IT. Relacje z Partnerami stanowią istotny element budowania kompetencji oraz oferty produktowej Spółki.

Poznaj naszych Partnerów

EKINOPS

EKINOPS jest francuskim wiodącym dostawcą otwartych i w pełni interoperacyjnych rozwiązań transportowych DWDM oraz dostępowych dla dostawców usług na całym świecie. Programowalne i wysoce skalowalne rozwiązania umożliwiają szybkie, elastyczne oraz opłacalne wdrażanie nowych usług zarówno dla szybkiego transportu optycznego o dużej pojemności, jak i zarządzanych usług korporacyjnych z obsługą wirtualizacji. Portfolio EKINOPS 360 zapewnia optyczne rozwiązania transportowe dla sieci metropolitalnych, regionalnych i dalekobieżnych z WDM dla architektury punkt-punkt, pierścieniowych i optycznych o dużej przepustowości oraz OTN dla lepszego wykorzystania przepustowości i wydajnej agregacji wielu usług. Ponieważ dostawcy usług korzystają z modeli wdrażania SDN i NFV, EKINOPS umożliwia już dziś przyszłościowe wdrażanie, umożliwiając operatorom płynną migrację do otwartego, wirtualizowanego modelu dostarczania w wybranym przez siebie momencie. EKINOPS (EKI) to globalna organizacja - spółka publiczna notowana na giełdzie Euronext Paris - ma siedzibę w Lannion we Francji jak również fabryki sprzętu rozmieszczone są w Europie.

Strona www

Cynet

Cynet jest pionierem i liderem w dziedzinie zaawansowanego wykrywania i reagowania na zagrożenia cybernetyczne. Cynet upraszcza bezpieczeństwo, oferując skalowalną i łatwą do wdrożenia platformę, która zapobiega, precyzyjnie identyfikuje i automatycznie reaguje na zaawansowane zagrożenia przy niemal zerowej liczbie fałszywych alarmów, skracając czas od wykrycia do usunięcia zagrożenia i ograniczając rozmiar szkód w organizacji.

Strona www

DELL EMC

Firma Dell Inc. dostarcza nowatorskie rozwiązania i usługi komputerowe. Firma projektuje i przystosowuje produkty i usługi do wymagań klientów instytucjonalnych i indywidualnych, zajmuje się także sprzedażą sprzętu peryferyjnego i oprogramowania.

Strona www

HPE

HPE powstało po wydzieleniu firmy z koncernu HP w listopadzie 2015 r. Swoją działalność koncentruje na tworzeniu infrastruktury i rozwiązań informatycznych na potrzeby biznesu różnej wielkości i branż. Koncern należy do ścisłego grona globalnych liderów w dziedzinie rozwiązań przeznaczonych dla firmowych centrów danych. Firma opracowuje i rozwija technologię w dziedzinach takich, jak: serwery, storage, rozwiązania sieciowe oraz chmurowe.

Strona www

Aruba Networks

Aruba Networks dostarcza rozwiązań pozwalających na budowę mobilnych sieci skoncentrowanych na użytkowniku, łączących w sobie centralnie konfigurowalne sieci bezprzewodowe, wysoki poziom ochrony opartej o kontrolę tożsamości oraz zapewnienie komunikacji nawet w sytuacji, gdy klient WLAN przemieszcza się pomiędzy sieciami WLAN, LAN czy sieciami komórkowymi. Aruba jest wiodącym dostawcą nowej generacji rozwiązań dostępu do internetu dla mobilnych sieci korporacyjnych. Od 2015 roku Aruba jest częścią HPE.

Strona www

SonicWall

Amerykańska firma dostarczająca rozwiązania i urządzenia z zakresu bezpieczeństwa Internetu. Zakresem produktów obejmuje sprzętowe zapory, urządzenia UTM (zintegrowane zarządzanie bezpieczeństwem), koncentratory VPN, urządzenia kopii zapasowych, filtry antyspamowe i kontrolery treści. Firewalle SonicWALL są rozwiązaniami zdolnymi zabezpieczać organizacje każdej wielkości za pomocą dogłębnej analizy sieciowej.

Strona www

HUAWEI

HUAWEI to światowy lider w dostarczaniu najnowszych technologii informatycznych i telekomunikacyjnych (ICT). Firma jest liczącym się na światowym rynku dostawcą modemów do bezprzewodowej transmisji danych, telefonów komórkowych, smartfonów oraz tabletów. HUAWEI współpracuje ze wszystkimi największymi spółkami telekomunikacyjnymi w ponad 100 krajach. Z rozwiązań firmy korzystają m.in. British Telecom, Vodafone, France Telecom/Orange, Deutsche Telekom, Telefonica O2, China Telecom, China Mobile, Telecom Italia, China Unicom oraz KPN. HUAWEI jest firmą globalną, operującą w 140 krajach, zatrudniającą ponad 120 tysięcy pracowników, z czego aż 44% pracuje w 20 centrach badawczo-wdrożeniowych. Firma dba o rozwój nowych technologii – 10% rocznego dochodu jest inwestowane w badania i rozwój.

Strona www

Samsung

Firma Samsung opracowuje innowacyjne technologie i skuteczne procedury, które tworzą nowe rynki, wzbogacają życie ludzi i umożliwiają utrzymanie pozycji lidera w dziedzinie cyfrowych technologii. Samsung składa się z firm, które wyznaczają nowe standardy w szerokim ujęciu różnych działalności, od elektroniki przez usługi finansowe do przemysłu ciężkiego, handlu oraz usług. Spółka zatrudnia 319 000 pracowników w 84 krajach, a roczna wartość sprzedaży jej produktów wynosi 196 miliardów dolarów.

Strona www

Juniper Networks

Wysokowydajna infrastruktura sieciowa Juniper Networks pomaga przedsiębiorstwom szybko uruchamiać usługi i aplikacje oraz właściwie wykorzystać szanse na rozwój, wzrost i wzmocnienie pozycji rynkowej. Wykorzystując technologie Juniper Networks przedsiębiorstwo jest w stanie szybko odpowiedzieć na wyzwania stawiane przez skomplikowane systemy sieciowe starszych generacji, przeciwstawiając im wysokowydajne, otwarte i elastyczne rozwiązania. Operatorzy telekomunikacyjni wykorzystują wysokowydajną infrastrukturę sieciową Juniper Networks budując najlepsze w swojej klasie kompleksowe rozwiązania rdzeniowe i brzegowe sieci następnej generacji. Firmy natomiast stosują produkty i rozwiązania Juniper do budowy zaawansowanych sieci kampusowych, centrów danych oraz sieci oddziałowych, jak również rozwiązań na potrzeby użytkowników zdalnych i mobilnych. Wysokowydajna infrastruktura sieciowa Juniper zapewnia przesył danych, głosu, video oraz wspiera aplikacje sieci bezprzewodowych znajdujące zastosowanie w zaawansowanych przedsiębiorstwach, przygotowując w ten sposób współczesne organizacje na nadejście innowacji jutra.

Strona www

Microsoft

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, aplikacji serwerowych i technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Strona www

Oracle

Oracle jest dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla dowolnego rodzaju przedsiębiorstw i organizacji. Od ponad 30 lat Korporacja Oracle cieszy się pozycją lidera w dziedzinie oprogramowania bazodanowego.

Strona www

VmWare

Firma VMware to światowy lider w dziedzinie rozwiązań do wirtualizacji w zakresie od komputerów biurowych do centrów przetwarzania danych. Dzięki tym rozwiązaniom przedsiębiorstwa każdej wielkości mogą ograniczać wydatki operacyjne i kapitałowe, zapewniać ciągłość biznesową, udoskonalać mechanizmy zabezpieczeń i przyczyniać się do ochrony środowiska.

Strona www

any.cloud

Polska firmą z duńskimi korzeniami specjalizująca się w usługach IT w chmurze. Jako grupa 3 firm (Polska, Dania, Czechy) świadczy usługi dla ponad 400 klientów w Europie i Świecie. Zawsze z naciskiem na niezawodność, jakość i bezpieczeństwo. Rozwiązanie ReVirt umożliwia uruchomienie wszystkich utrzymywanych wirtualnych maszyn klienta bezpośrednio na jego własnej infrastrukturze. Jeśli odtworzenia wymagają nie tylko maszyny wirtualne, ale także sama infrastruktura, to maszyny te można uruchomić z kopii zapasowych w ReVirt w niespełna godzinę. Dzięki takiemu rozwiązaniu można natychmiast uruchomić awaryjną wersję serwisu, witryny, zapewniając wygodę użytkownikom, a jednocześnie w spokoju pracować nad nową infrastrukturą. Po odtworzeniu infrastruktury można przenieść uruchomione z kopii zapasowych maszyny wirtualne z powrotem do siebie. ReVirt zawsze zapewnia dwie lokalizacje, w których maszyny wirtualne klienta są stale gotowe do uruchomienia. Oznacza to, że krytyczne dla przedsiębiorstwa dane nie będą przechowywane w jednej lokalizacji. Wybór rozwiązania Veeam Backup & Replication umożliwia osiągnięcie doskonałych wartości RPO i RTO, a w sytuacji awaryjnej zapewnia użytkownikom niespotykanie szybki czas przywrócenia usługi.

Strona www

Equinix

Equinix to firma łącząca wiodące światowe firmy z ich klientami, pracownikami i partnerami w ramach doskonale skomunikowanych centrów danych na 40 rynkach i 5 kontynentach. Equinix ułatwia nawiązywanie współpracy w celu wykorzystywania nowych możliwości i przyspieszania działalności w oparciu o strategie informatyczne i rozwiązania chmurowe. Equinix w Polsce jest również operatorem Punktu Wymiany Ruchu internetowego: PLIX. PLIX jest jedenastym Największym Punktem Wymiany Ruchu na świecie pod kątem liczby uczestników oraz dziesiątym, jeśli chodzi o wielkość obsługiwanego ruchu. Obecnie w PLIX jest ponad 260 Uczestników, którzy wymieniają ponad 740 Gbps ruchu. Większość Uczestników PLIX kolokuje swój sprzęt w naszych serwerowniach w budynku LIM.

Strona www

Nordisk Polska

Operator telekomunikacyjny, wykorzystującym technologię CDMA, która jest alternatywą dla powszechnie stosowanej w Polsce i Europie technologii GSM. Swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak również do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, służb ratownictwa i mundurowych oraz administracji rządowej, dla których przygotowany został system Cyfrowej Łączności Dyspozytorskiej.
Dzięki niskiej częstotliwości fal radiowych, których używa sieć Nordisk, operator może zaoferować dostęp do Internetu CDMA na obszarach o słabo rozwiniętej infrastrukturze telekomunikacyjnej, realizując aspiracje klientów o dostępie do szybkiego i niezawodnego Internetu CDMA.

Strona www

VT Cyber

Wyłączny dystrybutor rozwiązań z obszaru IT Security w obszarze bezpieczeństwa, monitorowania i zarządzania infrastrukturą IT. portfolio VT Cyber zawiera przede wszystkim kompleksowe rozwiązania cyber-security IT/OT (SCADA) dla użytkowników końcowych oraz szeroki pakiet usług w ramach outsoucringu IT. Obszar kompetencji obejmuje również audyt środowisk teleinformatycznych, doradztwo w zakresie doboru optymalnej technologii, wdrożenie rozwiązania oraz opiekę serwisową 24/7. Główni partnerzy technologiczni VT Cyber: AVI Networks, Boldon James, Cyberbit, Natek Technologies, Waterfall Security, Indegy.

Strona www

AVI Networks

AVI Networks dostarcza usługi aplikacyjne posadowione na platformach x86, wirtualnych maszynach oraz kontenerach, niezależnie od posiadanej przez klienta infrastruktury. Technologia ta jest oparta na koncepcji Software-Defined i uwzględnia odseparowanie warstwy zarządzania od warstwy danych, zapewniając rozproszone równoważenie obciążenia. Dziś firmy potrzebują „elastycznych" usług pozwalających na pracę w chmurze publicznej i prywatnej. Obecnie w dziedzinie równoważenia obciążenia zastosowanie mają głównie rozwiązania sprzętowe. Bardzo często nie są one w stanie sprostać wyzwaniom aplikacji natywnie dostosowanych do pracy w chmurze oraz w nowoczesnych centrach danych. Problem ten niweluje technologia AVI Networks, dająca możliwość dopasowania usług aplikacyjnych do dynamicznie zmieniającego się środowiska. Dzięki temu wyeliminowane zostają nadmierne wydatki i przeszacowanie infrastruktury typu Load Balancer.

Strona www

Boldon James

Boldon James jest światowym liderem w tworzeniu oprogramowania w zakresie bezpieczeństwa informacji i bezpiecznej komunikacji. Oferuje rozwiązania wspomagające efektywne i bezpieczne zarządzanie w małych firmach jak i dużych korporacjach, operujących we wszystkich sektorach rynku. Boldon James jest wspierany przez QinetiQ, dzięki czemu posiada niezależne i rzetelne wsparcie finansowe. Celem firmy jest tworzenie łatwego i prostego oprogramowania klasyfikacji informacji i bezpieczeństwa w komunikacji. Atutem firmy Boldon James jest najwyższy poziom wsparcia technicznego oferowany klientom.

Strona www

Cyberbit

Cyberbit oferuje zaawansowane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego dla przedsiębiorstw o wysokim stopniu ryzyka i wartości oraz firm mających aplikacje o znaczeniu krytycznym. Ponadto beneficjentami technologii Cyberbit są organizacje wojskowych, a także agencje rządowe. Portfel firmy zapewnia kompletny zestaw produktów do wykrywania i łagodzenia ataków w nowym, zaawansowanym krajobrazie zagrożeń, pomagając organizacjom w rozwiązywaniu związanych z nimi wyzwań operacyjnych. Portfolio Cyberbit obejmuje unikalne narzędzia detekcji i reagowania dla urządzeń końcowych (EDR), bezpieczeństwo i ciągłość działania sieci SCADA, platformę reagowania na incydenty związane z ochroną danych oraz szkolenia adresowane do specjalistów z obszaru bezpieczeństwa. Produkty firmy Cyberbit są często wybierane przez organizacje przemysłowe na całym świecie w celu optymalnej ochrony sieci. CYBERBIT jest spółką w 100% zależną od Elbit Systems Ltd. (NASDAQ and TASE: ESLT).

Strona www

INFINIDAT

Założycielem firmy INFINIDAT jest Moshe Yanai, twórca kultowych rozwiązań systemów pamięci masowych takich jak: EMC Symmetrix czy IBM XIV. Organizacja skupia wokół siebie najlepszych specjalistów w obszarze pamięci masowych, będąc liderem innowacji w obszarze zabezpieczenia danych, wydajności, automatyzacji, prostoty zarządzania oraz skalowalności, przy zachowaniu bardzo niskiego zapotrzebowania na energię. INFINIDAT stworzył nową generację unikalnych wysokodostępnych, skalowalnych i wydajnych systemów pamięci masowych InfiniBox. Fenomenem tego systemu jest skalowalność wynosząca ponad 2,7 PB przestrzeni użytkowej w ramach pojedynczej 19 calowej szafy 42U, pobierającej mniej niż 8 kW mocy przy pełnym obciążeniu. Oferowane przez INFINIDAT rozwiązania stanowią kompromis pomiędzy kosztami zakupu i utrzymania, pojemnością, funkcjonalnością, niezawodnością oraz wydajnością. Firma ma na swoim koncie ponad 400 PB pojemności systemów zainstalowanych na całym świecie i przeszło 100 patentów, których liczba nieustannie rośnie.

Strona www

Waterfall

Waterfall Security koncentruje się na ochronie infrastruktury krytycznej i systemów kontroli przemysłowej, będąc wiodącym producentem cyberbezpieczeństwa na potrzeby ochrony obwodowej systemów przemysłowych (ICS).

Strona www

NATEK Technologies

NATEK jest dostawcą rozwiązań z zakresu zarządzania bezpieczeństwem z siedzibą w Niemczech i Turcji. Z oprogramowania firmy korzysta ponad 200 klientów korporacyjnych reprezentujących m.in. sektor finansowy, publiczny w tym, agencje rządowe i wojskowe. Obecnie NATEK oferuje produkty w zakresie Security Incident & Event Management, Network Access Control, Mobile Device Management, Data Leakage Prevention, Network & Systems Management oraz Data Encryption.

Strona www

Indegy

Misją firmy jest dostarczanie rozwiązań zapewniających widoczność oraz kontrolę sieci ICS w celu zapewnienia jej ochrony przed zagrożeniami, zarówno wewnętrznymi, jak również płynącymi z zewnątrz.

Strona www

Inspur

Inspur jest jednym z największych globalnych dostawców rozwiązań w zakresie przetwarzania danych zarówno w modelu tradycyjnym, jak również w chmurze. Potencjał technologiczny firmy umożliwia jej dostarczanie pełnego pakietu usług Cloud, od Iaas i PaaS po SaaS.

Strona www

Forcepoint

Forcepoint jest wiodącym dostawcą zintegrowanych systemów zabezpieczających najważniejsze kanały komunikacyjne przedsiębiorstwa, czyli sieć i pocztę elektroniczną. Oferuje także rozwiązania chroniące dane przed wyciekiem (DLP — Data Leakage Prevention). Rozwiązania te chronią dziesiątki milionów pracowników zatrudnionych w ponad 20 000 firm na całym świecie.

Strona www

Crypttia

System Crypttia to nowoczesne rozwiązanie do komunikacji grupowej dla firm działających na rozległych obszarach przy wykorzystaniu istniejących sieci komórkowych GSM, UMTS, 3/4G, LTE oraz sieci bezprzewodowych WiFi. System Crypttia realizuje wszystkie funkcje dostępne w systemach trunkingowych, wykorzystując bezprzewodową transmisję danych. Nie wymaga także budowy osobnej infrastruktury radiowej i praktycznie nie ma ograniczeń geograficznych. W szczególności dla firm międzynarodowych obniża to znacznie koszty działalności operacyjnej i podnosi bezpieczeństwo pracowników.

Strona www

Zebra Technologies

Dzięki bezkonkurencyjnej, specjalistycznej wiedzy w zakresie czujników i łączności urządzeń firma Zebra pomaga łączyć się z urządzeniami, oprogramowaniem i pracownikami terenowymi i daje Ci większą niż dotychczas wiedzę na temat tego, co dzieje się w Twoim przedsiębiorstwie. Zebra zapewni Ci prawdziwie wizjonerską widoczność informacji. Umożliwiamy uzyskanie lepszego wglądu w środowisko pracy, zapewniającego szersze spojrzenie, które umożliwia podejmowanie w czasie rzeczywistym decyzji trafnych i opartych na rzetelnej wiedzy – i zwiększanie produktywności, poprawianie łączności i podnoszenie satysfakcji klientów.

Strona www

Wspólnie budujmy lepszy biznes

Dołącz do grona naszych Partnerów